Sesja ciążowa & dziecięca | Lublin

mar 5, 2013

            Liczne zapytania dotyczące realizacji sesji ciążowych, dziecięcych (w tym niemowlęcych) oraz rodzinnych przyczyniło się do uruchomienia odrębnej strony poświęconej wyłącznie szeroko rozumianej fotografii rodzinnej. Na stronie znajduję się również portfolio z zakresu sesji komunijnych.

           Fotografia ciążowa pozwala uchwycić wyjątkowe chwile z życia rodziców oczekujących na potomstwo. Ten rodzaj fotografii staje się coraz bardziej dostrzegany przez przyszłych rodziców. Są to fotografie, w których szczególnie zależy mi na uchwyceniu klimatu radosnego oczekiwania. Szczególną uwagę zwracam na nastrój oraz poczucie intymności. Stąd też nie publikuje wszystkich fotografii i sesji na swoich stronach internetowych pozostawiając i gwarantując Państwu przestrzeń prywatności.

           Natomiast fotografowanie dzieci to nieustanny ruch, mnóstwo radości, szczerego uśmiechu oraz niewymuszonego, naturalnego pozowania. Dynamizm w czystej, radosnej postaci! Przy fotografii dziecięcej często wykorzystuję ulubione zabawki lub swoje sprawdzone już rekwizyty :). Sesję wykonuję zarówno w studio jak i w mieszkaniu naszych bohaterów, gdzie często dzieci czuja się nieco pewniej i są spokojniejsze. Wszak okres dzieciństwa powinien pozostać we wspomnieniach jako czas pogodny, kolorowy i radosny – to staram się zatrzymać na fotografii :)

Zapraszam do strony z obszerniejszym portfolio fotografii dziecięcej, ciążowej i rodzinnej - http://kidsfoto.jacewski.pl/

 

PARTNERZY